HOŞGELDİNİZ !

   Başarınızı bir adım öteye taşımanızın temel gereksinimlerinden birisi Anka-Group'un yaratma, yürütme ve stratejik karar verme, faaliyete geçme ile ilgili konularda kanıtlanmış yegane başarılarıdır. Fakat ne yazık ki pek çok firma stratejiden daha çok taktikler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Tersine, stratejide iyi olan pek çok kişi çoğunlukla doğru ve en uygun taktiği kullanarak bir projeyi başarıyla yürütecek derecede bilgi sahibi değildir. Oysa biz Anka-Group olarak, hizmet verdiğimiz onlarca sektör ve çalışmış olduğumuz pek çok müşterimiz dolayısıyla kazandığımız bilgi ve deneyimler ışığında pek çok girişimcinin hayal bile edemeyeceği strateji ve taktikleri gündeme getirip başarıyla hayata geçirebiliriz ki işte burası atılımın da başlangıç noktasıdır.


   Biz Anka Group olarak, 1994 yılından bu yana Danışmanlık, Tarım, Hayvancılık, Gıda İmalat ve İşleme, Tekstil İmalatı, İnşaat, Turizm, Emlak-Gayri Menkul Hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir. Anka Group Türkiye genelinde 21 şubesi ile Ülkemizde yürütülen Kalkınma Ajansı Projeleri, Kırsal Kalkınma Projeleri, Hayvancılık Yatırım Projeleri, Sanayi ve Turizm Yatırım Kredileri konularında TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahip olup kurumsal bir yapıda hizmet vermektedir.


   Danışman takımımızın herbiri girişimci, atılgan, analitik ve hızlı düşünebilen uzmanların bir araya gelmesiyle oluşmuş olup, her biri proje takımı içerisinde görevlerini başarıyla yerine getirmektedir. Proje yöneticilerimiz ise iş programını yakından takip ederken, analistlerimiz en son gelişmeleri mevcut sistemler içerisine optimum biçimde entegre etmekte, bir yandan da teknik uzmanlarımızsa projenin gereksinimlerine göre gerekli geliştirme ve tasarımları başarıyla uygulamaya koymaktadırlar. Anka Group olarak, takımın her bireyi, detayları gözden kaçırmadan, büyük bir profesyonellik içerisinde proje bütçesi ve kısıtlarını da göz önüne alarak, objektif performans kriterlerini en iyi şekilde karşılayacak biçimde hizmet vermektedir.


   İşte biz Anka Group olarak, bu profesyonel anlayış ve takım ruhu içerisinde faliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde yerli ve yabancı müşterilerimizle çözüm ortağı olarak işbirliği yapmaya ve grubun sinerjisini büyütüp bu doğrultuda da gelecekte başarıyla hizmet vermeye hazırız. Sizin ÇÖZÜM ORTAĞI'nız olarak, projelerin başarıyla hayata geçirilmesi, uygulanması ve başarıyla sürdürülebilirliğinin sağlanmasında esas misyonumuz, "Kalite" ve "Güven" dir.

Saygılarımızla..