A M A C I M I Z

   ANKA GROUP olarak, amacımız faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde dinamik bir ekip çalışmasıyla hızlı, yüksek standartlarda, beklentileri karşılayan hizmetler sunmaktır.

ANKA GROUP olarak misyonumuz, faliyet gösterdiğimiz sektörlerde yüksek standartlarda hizmet anlayışımızla faliyet gösterdiğimiz sektörlerde örnek alınan lider kuruluş olmaktır.

A) DANIŞMANLIK ve MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ
Şirketin amaç ve konusunu oluşturan işlemlerine ilişkin her türlü danışmanlık hizmetini ulusal ve uluslar arası alanda gerçekleştirmektir.

B) GIDA,TARIM ve HAYVANCILIK
Yurtiçinde ve Yurtdışında Süt ve Süt Ürünleri Üretimi, Pazarlama ve İhracat faaliyetlerinde bulunmaktır.

Süt ve Et entegre tesisleri kurarak AB standartlarında Hayvancılık yapmak, İhracat ve Pazarlama faliyetlerinde bulunmaktır.

Süt ve Sütten mamül peynir,tereyağı,yoğurt mamüllerin imalatını, dağıtımını ve pazarlamasını yapmaktır.

C) TEKSTİL
ANKA TEKSTİL 2008 yılında kurulmuş olup, Kumaş ve Malzeme alanında ciddi bir misyona sahiptir. Yurtiçi ve yurtdışında hedefimiz tekstil sektöründe yenilikçi olmakla birlikte kaliteyi ön planda tutmaktır. ANKA TEKSTİL olarak genç ve yetenekli kadromuzla öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

ANKA TEKSTİL, tekstil sektöründe en iyi kalitede seçkin ürünler sunarak, müşterilerimizin övünç kaynağı olmak. ANKA TEKSTİL olarak yönetim kurulumuzu oluşturan kurucularımız farklı alanlarda ki 35 yıllık bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşmaktan onur duyar.

D) İNŞAAT EMLAK
Yurt İçi ve Yurt dışında Kamu, Özel ve Tüzel kurumlara ait konusyla ilgili her türlü işlerin İhalelerini İştirat etmek , almak ve yapmaktır.

Müteahhitlik hizmetleri kapsamında Yol, Köprü, Baraj, Okul, Hastane, Kanalizasyon, Alt Yapı ve Üst Yapı, İnşaat faaliyetlerinde bulunmaktır.

Arazi ,Arsa ve Gayrimenkul alım satım işlemlerini ve her türlü emlakçılık işlemlerini, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmektir.

E) TURİZM
Her türlü İç ve Dış Turizme yönelik turistik amaçlı Otel, Motel, Tatil Köyü, Restaurant, Sportif Tesisleri, AB standartlarında Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işletmecilik faaliyetlerinde bulunmaktır.